Druga rocznica kanonizacji Jana Pawła II

   W piątek, 29 kwietnia 2016 roku, uczniowie i nauczyciele Gimnazjum im. Ojca św. Jana Pawła II w Gizałkach uczcili drugą rocznicę wyniesienia na ołtarze świętego Jana Pawła II- patrona naszej Szkoły. 
   Program uroczystości składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie wspominali postać Patrona, recytowali Jego utwory, grali i śpiewali ulubione piosenki Papieża – Polaka. Na zakończenie tej części uroczystości gimnazjaliści wraz z Dyrektorem Szkoły złożyli znicze pod tablicą pamiątkową poświęconą Patronowi. Po przerwie wszyscy wrócili do sali, w której obejrzeli film przedstawiający drogę tego Wielkiego Człowieka do świętości.
   Nasi uczniowie z powagą i w skupieniu przeżyli uroczystość wspomnieniową przygotowaną pod kierunkiem pani Magdaleny Lis.

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.