„Chrobry” dziękuje

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego miało w większości szkół w Polsce szczególny charakter wymuszony sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie. Jednak niezmiennym pozostaje fakt, że jest to dzień refleksji i podsumowań pracy uczniów wyrażanych świadectwem szkolnym. Jest to również dzień podsumowania osiągnięć sportowych, tych po które sięgali uczniowie w ramach zawodów szkolnych jak również tych, na które pracowali w klubach sportowych.

Czytaj więcej...

Warcabowe sukcesy

20 lutego 2020 w Broniszewicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pleszewskiego Szkół w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w warcabach klasycznych. Do listy wielu sportowych sukcesów kolejne będą mogli dopisać uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gizałkach. W kategorii dziewcząt z klas VI i młodszych tytuł mistrzowski zdobyła Klaudia Słupska a tuż za nią na drugim miejscu podium stanęła jej szkolna koleżanka Dominika Cieślak.

Czytaj więcej...

Dziewczęta z Gizałek ponownie najlepsze

Kolejne sukcesy zanotowały zawodniczki "Chrobrego", tym razem w barwach reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gizałkach. W dniach 4-5 grudnia 2019 w Raszkowie odbywały się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego będące jednocześnie eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas tych zawodów ponownie znakomicie zaprezentowały się obie szkolne drużyny dziewcząt, zarówno w kategorii klas VI i młodszych jak i w kategorii klas VII - VIII.

Czytaj więcej...

Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci z udziałem SP Gizałki

W dniach 21 i 22 stycznia, najpierw w Objezierzu a później w Poznaniu rozegrane zostały Finały Wojewódzkie XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci. W obu turniejach w stawce 14 najlepszych szkół startujących w kategorii dziewcząt nie zabrakło podopiecznych Andrzeja Poźniaka reprezentujących barwy Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gizałkach. W Objezierzu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej startowała Wiktoria Jankowiak i Adrianna Kwitowska. W fazie grupowej dziewczęta z Gizałek pokonały 3:0 reprezentantki SP Karszew i uległy zespołowi SP 1 z Mosiny wynikiem 2:3.

Czytaj więcej...

Waleczni

W dniu 06.11.2019 r w Gizałkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pleszewskiego Szkół w Drużynowym Tenisie Stołowym, w ramach eliminacji Wielkopolskich Igrzysk Dzieci oraz Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespoły przygotowane i prowadzone przez Andrzeja Poźniaka, po raz czwarty z rzędu pokazały „lwi pazur” sięgając po komplet tytułów mistrzowskich w powiecie.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.