Dziewczęta z Gizałek ponownie najlepsze

Kolejne sukcesy zanotowały zawodniczki "Chrobrego", tym razem w barwach reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gizałkach. W dniach 4-5 grudnia 2019 w Raszkowie odbywały się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego będące jednocześnie eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas tych zawodów ponownie znakomicie zaprezentowały się obie szkolne drużyny dziewcząt, zarówno w kategorii klas VI i młodszych jak i w kategorii klas VII - VIII.

Swoją sportową klasę potwierdziły Klaudia Słupska i Dominika Cieślak, które obroniły tytuł najlepszej drużyny wywalczony przed rokiem i ponownie z I miejsca awansowały do Wojewódzkiego Finału Igrzysk Dzieci. W grupie dziewcząt z rocznika 2005 - 2006 bezkonkurencyjnymi okazały się Wiktoria Jankowiak i Adrianna Kwitowska. Niezły start odnotowały również dwa zespoły chłopców. Podopieczni Andrzeja Poźniaka rywalizowali zarówno w kategorii młodszej jak i starszej. W Igrzyskach Dzieci V miejsce wywalczyli Filip Szczepaniak, Igor Kaczmarek oraz Filip Sopniewski. W tym miejscu wyróżnić należy Filipa Szczepaniaka, który w całym turnieju nie zaznał goryczy porażki w pojedynkach indywidualnych. Chłopców z Gizałek w kategorii klas VII - VIII reprezentowali Kamil Majdecki i Wiktor Borowski, którym w udziale przypadła 8 pozycja w stawce 13 drużyn. Serdeczne gratulacje wszystkim zawodniczką i zawodnikom reprezentującym barwy Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gizałkach.

21 22 23

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.