Wrześniowe starty „Chrobrego”

Trudny sportowy sezon 2019/2020 z powodu stanu epidemicznego na świecie i w naszym kraju dopiero we wrześniu został dokończony cyklem turniejów o tytuły Mistrzów Wielkopolski. UKS „Chrobry” Gizałki był jedynym klubem z południowej Wielkopolski, który wystawił swoich zawodników we wszystkich młodzieżowych kategoriach. Zanim jednak najlepsi reprezentanci „Chrobrego” przystąpili do rywalizacji o jak najlepsze lokaty w mistrzostwach wystartowali 16 sierpnia w Luboniu w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Tenisowe Grand Prix w Zdunach na piątkę dla „Chrobrego”

Znakomite zawody rozegrali podopieczni Andrzeja Poźniaka w Zdunach, gdzie 22 lutego 2020 rok  rozegrano  III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali po raz ostatni przed mistrzostwami o punkty i medale w kategorii młodzików i młodziczek oraz juniorów i juniorek. Z czterech złotych medali wręczanych tego dnia zwycięzcom, aż trzy trafiły do „Chrobrego”. Finał turnieju młodziczek rozegrały miedzy sobą reprezentantki klubu z Gizałek, Dominika Cieślak pokonała w nim Klaudie Słupską, odbierając na podium odpowiednio złoty i srebrny medal.

Czytaj więcej...

W Stawiszynie i Opatówku

W dwóch turniejach o Grand Prix Ziemi Kaliskiej reprezentowany był Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Gizałki rozegranych w dniach 25 stycznia i 9 lutego 2020 roku. Pierwszy z nich odbył się w Stawiszynie a znakomicie zaprezentował się w nich Jacek Borowski, który najpierw wywalczył II miejsce wśród seniorów a następnie stanął ponownie na II miejscu podium w kategorii open. Drugi z reprezentantów „Chrobrego” Zbigniew Kaczmarek wywalczył miejsce VII w kategorii seniorskiej oraz IX w turnieju otwartym „open”.

Czytaj więcej...

III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek

15 lutego 2020 roku w Poznaniu rozegrano III turniej tenisa stołowego o Grand Prix Wielkopolski w kategorii młodziczek. W stawce 32 zawodniczek zaprezentowały się dwie reprezentantki „Chrobrego” Gizałki Dominika Cieślak i Klaudia Słupska. Zdecydowanie więcej satysfakcji z wyniku końcowego miała tego dnia pierwsza z wymienionych podopiecznych trenera Andrzeja Poźniaka ,która po dobrych od strony sportowego poziomu pojedynkach wywalczyła 11 lokatę.

Czytaj więcej...

Reprezentantki „Chrobrego” na III Grand Prix Wielkopolski

W dniu 18 stycznia w Poznaniu odbyło się III Grand Prix Wielkopolski w kategorii juniorek i juniorów a do rywalizacji przystąpiło 50 zawodników oraz 26 zawodniczek. W gronie dziewcząt barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Gizałki reprezentowała Majka Majdecka. Podopieczna Andrzeja Poźniaka wygrywając dwa kolejne pojedynki awansowała do „czołowej ósemki” zawodów. Niestety na drodze do półfinału stanęła jej Weronika Kaźmierczak reprezentująca barwy MKTS Opalenica.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.