O Puchar Martifera

Popołudnie 3 października 2015 rokunależało do I Środowiskowego Turnieju Tenisa Stołowego a sportowa rywalizacja toczyła się o Puchar Firmy Martifer Renewables, którą reprezentował w tym dniu również jako zawodnik Pan Łukasz Swędrowski. Firma Martifer Renewables w sierpniu 2015 roku w ramach umowy sponsorskiej zakupiła dla UKS "Chrobry" Gizałki 6 kompletów stołów tenisowych oraz 13 strojów sportowych. Obok dwóch programów Chrobry uczy pływać na których realizację pozyskano kwotę 30 tys. zł sponsoring firmy Martifer Renewables jest znaczącym wkładem w dalsze funkcjonowanie sekcji tenisa stołowego i niewątpliwym sukcesem organizacyjnym klubu.

W tym miejscu należą się szczególne słowa podziękowania Panu Łukaszowi Swędrowskiemu, bez którego osobistego zaangażowania do tego wydarzenia by nie doszło. A wracając do sportowych zmagań które w ubiegłych latach dostarczały wielu wrażeń i tym razem 17 uczestników tego turnieju opuściło salę bardzo usatysfakcjonowani. Zwyciężył Radek Filipiak, który w finale pokonał Andrzeja Glapę i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że w pokonanym polu pozostali zawodnicy STKS Słupsk Adam Kopytek i Damian Janiak, tenisiści z IV-ligowym stażem. Na drodze do podium wymienionych zawodników niespodziewanie stanęły Majka Majdecka i Sandra Smolińska. Sandra w bezpośrednim meczu o 3 miejsce pokonała Majkę Majdecką. Majka została uznana najlepszą zawodniczką turnieju u Puchar Martifer Renewables, a statuetkę dla najmłodszego zawodnika odebrał Marcin Brzeziński. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali gadżety i reklamówki a zwycięzcy okazałe puchary zakupione przez sponsora Firmę Martifer Renewables. Już dziś zapraszamy na II Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego a o jego terminie powiadomimy stosownym komunikatem.

04 05 06

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.