W powiatowej drużynie...

Aż siedmioro reprezentantów UKS "Chrobry" Gizałki znalazło się w gronie 12 osobowej reprezentacji powiatu pleszewskiego na Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które 13 marca 2016r. rozegrano w Koźminie Wielkopolskim. W klasyfikacji generalnej nasz powiat sklasyfikowany został na bardzo wysokim V miejscu premiowanym okolicznościowym pucharem. Zdecydowanie najmilej wspominać będzie te zawody Majka Majdecka, która wywalczyła srebrny medal uzyskując tym samym kwalifikacje na Mistrzostwa Polski LZS, które najprawdopodobniej odbędą się w Pleszewie.

Bardzo blisko sprawienia niespodzianki była Ewa Mazurek która ostatecznie sklasyfikowana została na V pozycji wzbogacając Powiat Pleszewski o 6 pkt. Obie reprezentantki "Chrobrego" startowały w kategorii młodziczek, czyli dziewcząt z rocznika szkół podstawowych i nie po raz pierwszy potwierdziły, że należą do grona najlepszych tenisistek stołowych tej kategorii wiekowej w Wielkopolsce. W kategorii kadetek startowała Aleksandra Glapa a za osiągniętą 14 pozycję w zawodach uzyskała 3 pkt. dla drużyny. W tej samej kategorii lecz wśród chłopców rywalizował Jakub Krzaczkowski, a za miejsce w przedziale 9-12 dopisał reprezentacji Ziemi Pleszewskiej 4 pkt. W kategorii juniorek startowały Katarzyna Mazurek i Natalia Woźna i obie solidarnie znalazły się w przedziale 9-12 a ich ośmio punktowy dorobek był bezcennym dla drużynowej klasyfikacji, podobnie jak 1 pkt. wywalczony przez naszego seniora Zbigniewa Kaczmarka. Dodać trzeba, że Zbyszek Kaczmarek występem na Mistrzostwach LZS zadebiutował w tak poważnych zawodach tenisa stołowego.

41 42 43 44 45 46 47

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.