UKS Chrobry w Gołuchowie

Po raz pierwszy w bieżącym sezonie sportowym tenisistów stołowych gościł Gołuchów, a okazją ku temu było II Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów. Zawody rozegrano w sobotę 03 grudnia 2016r a na starcie stanęli reprezentanci sześciu klubów w tym najliczniejsza  ośmioosobowa ekipa „Chrobrego” Gizałki. Jak zwykle rywalizacja dziewcząt, zarówno w kategorii młodziczek jak i juniorek, przebiegała pod dyktando zawodniczek trenowanych przez Andrzeja Poźniaka. Najlepszą młodziczką została Adrianna Kwitowska pokonując w finałowym pojedynku klubową koleżankę Wiktorię Jankowiak, zdobywczynię  II miejsca.

IV pozycje zajęła Klaudia Słupska , V Dominika Cieślak a VI Lena Jankowiak najmłodsza uczestniczka zawodów w Gołuchowie. Nie inaczej było w rywalizacji juniorek gdzie o pierwsze miejsce pojedynek przy tenisowym stole stoczyły zawodniczki „Chrobrego” Ewa Mazurek i Majka Majdecka. Tym razem lepszą okazała się Ewa a Majka odebrała srebrny medal turnieju. Na duże słowa uznania za ambitną postawę i doskonałą grę, należą się „chłopięcemu rodzynkowi” w zespole z Gizałek Kamilowi Majdeckiemu. Debiut w tej kategorii wiekowej wypadł doskonale a V miejsce okraszone zostało zwycięstwami nad znacznie bardziej doświadczonymi rywalami.

156 157 158 159 160 161

 

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.