W pleszewskiej hali z Majką w czołowej roli

W niedzielę 22 stycznia 2017 roku hala sportowa przy Zespole Szkół nr3 w Pleszewie gościła uczestników III Grand Prix Wielkopolski Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym. Rywalizowało 42 zawodników i zawodniczek z 12 klubów, w tym troje reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Gizałki. Zawody stanowiły kolejną edycję współzawodnictwa o punkty rankingu wojewódzkiego oraz były eliminacją do III Grand Prix Polski.

Znakomicie w pleszewskiej hali czuła się tego dnia Majka Majdecka, która rozegrała kilka znakomitych pojedynków pokonując wyżej rozstawiane zawodniczki. Podopieczna trenera Andrzeja Poźniaka wywalczyła trzecią pozycję, ulegając w decydującym o awansie do Grand Prix Polski pojedynku Zuzannie Sułek z LKTS Luboń 3 :1. Dla Ewy Mazurek sklasyfikowanej na 14 pozycji, oraz Jakuba Krzaczkowskiego miejsce 24 start w pleszewskim turnieju był debiutem w tej kategorii wiekowej na arenie wojewódzkiej. Cieszy przede wszystkim gra reprezentacji „Chrobrego” oraz prezentowany sportowy poziom na tle najlepszych tenisistów i tenisistek Wielkopolski.

05 06 07 08 09 10

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.