Kolejne tytułu dla „Chrobrego”

28 kwietnia 2018 roku ostatnim akcentem rywalizacji tenisistów i tenisistek stołowych w okręgu Południowa Wielkopolska były rozegrane w Zdunach zawody o tytuły mistrzów okręgu w kategorii juniorów i juniorek. Oczywiście nie zabrakło w gronie rywalizujących młodych sportowców reprezentacji UKS „Chrobry” Gizałki. Tradycyjnie już w głównej roli wystąpiły dziewczęta a finał turnieju indywidualnego stoczony przez Ewę Mazurek i Majkę Majdecką mógł być ozdobą zawodów najwyższej wojewódzkiej rangi. Stosunkiem setów 3:2 i wynikiem w 5 secie 14:12 tytuł najlepszej juniorki dawnego województwa kaliskiego zdobyła Ewa Mazurek.

Majka Majdecka musiała zadowolić się tym razem srebrnym medalem. Oczywiście gra deblowa dziewcząt, to bezapelacyjne zwycięstwo reprezentantek „Chrobrego”, które już 3 maja będą brały udział w Mistrzostwach Polski Kadetek rozgrywanych w Luboniu. W kategorii chłopców Jakub Krzaczkowski w turnieju indywidulanym zajął miejsce IV a Filip Szczepaniak będąc najmłodszym uczestnikiem tej rywalizacji uplasował się na VIII pozycji. Kolekcję medali wywalczonych przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Gizałki na Mistrzostwach Okręgu Południowa Wielkopolska w kończącym się sezonie uzupełnił brąz zdobyty przez Majkę Majdecką i Filipa Szczepaniaka w rywalizacji par mieszanych.

29 1024x768 30 1024x768 31 1024x768 32 1024x768

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.