III Grand Prix Południowej Wielkopolski w Ostrowie Wlkp.

Ludowy Klub Sportowy "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski był organizatorem III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii wiekowej żak/żaczka i kadet/kadetka. Turniej odbywający się w dniu 16 .02.2019 r. w Ostrowie Wielkopolskim i cieszył się dużą frekwencją, bowiem w zawodach wzięło udział ponad 60 zawodniczek i zawodników. W tym gronie nie zabrakło tenisistów i tenisistek stołowych z Gizałek reprezentujących barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry”. Kamil Majdecki oraz Wiktor Borowski wystąpili w kategorii kadetów i swego występu nie mogą uznać za szczególnie udany.

Miejsce IX Kamila i XIII Wiktora, to nie jest szczyt ich możliwości ale takie sportowe lekcje są czasami bardzo potrzebne. W równoległej dziewczęcej kategorii kadetek zawodniczki „Chrobrego” nadawały już ton rywalizacji. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Adrianna Kwitowska, której jedynego seta w całym turnieju zdołała „urwać” koleżanka klubowa Dominika Cieślak zdobywczyni III miejsca. Na V pozycji sklasyfikowana została kolejna zawodniczka „Chrobrego” Gizałki Klaudia Słupska. II miejsce w rywalizacji dziewcząt z rocznika żaczek, czyli z klas IV i młodszych, zajęła Lena Jankowiak. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy turnieju zostali nagrodzeni pucharami, medalami, dyplomami i drobnymi nagrodami rzeczowymi. Ponadto, piekarnia „MIMA” ufundowała dla uczestników słodki poczęstunek.

10 11 12 13

 

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.