DZIEŃ DZIECKA 2021

05 Dzień Dziecka to święto wyczekiwane przez wszystkie dzieci! W naszej szkole także staraliśmy się, aby ten dzień był dla uczniów wyjątkowy i atrakcyjny. Dzieci z klas młodszych uczyły się gier, które były popularne jeszcze w czasach szkolnych ich rodziców (gra w klasy, w kapsle, gumę), odbyły się konkurencje sportowe oraz pokaz strażacki. Dzieci malowały emocje na balonach, bawiły się bańkami mydlanymi oraz miały możliwość pomalowania twarzy. Młodzież z klas 4-8 odbyła ciekawy spacer po gminie Gizałki, podczas którego rozwiązywała eko-quest. Wszyscy uczniowie otrzymali również hot-dogi oraz lody.

DRODZY UCZNIOWIE! Jeszcze raz życzymy Wam, aby uśmiech, tak, jak w dniu dzisiejszym, zawsze gościł na Waszych twarzach, rozwijajcie swoje talenty i pasje, a każdy dzień niech będzie pełen inspirujących wydarzeń oraz beztroskiej zabawy.

Pamiętajcie! Nie bójcie się marzyć, bo od marzeń wszystko się zaczyna….

07   08   09

10   11   12

06   01   02

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.