Waleczni

W dniu 06.11.2019 r w Gizałkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pleszewskiego Szkół w Drużynowym Tenisie Stołowym, w ramach eliminacji Wielkopolskich Igrzysk Dzieci oraz Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespoły przygotowane i prowadzone przez Andrzeja Poźniaka, po raz czwarty z rzędu pokazały „lwi pazur” sięgając po komplet tytułów mistrzowskich w powiecie.

Awans do finału rejonowego i złote medale dla Szkoły Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach wywalczyli: Igrzyska Dzieci

- dziewczęta: Dominika Cieślak i Klaudia Słupska;
Natalia Kubiak i Lena Jankowiak odebrały w tej kategorii medale srebrne za II miejsce, jednak ten zespół startował z wykluczeniem możliwości awansu do zawodów rejonowych:
- chłopcy: Filip Szczepaniak, Igor Kaczmarek i Filip Sopniewski;
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

- dziewczęta: Adrianna Kwitowska i Wiktoria Jankowiak;
- chłopcy: Kamil Majdecki i Wiktor Borowski.
Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali medalami za miejsca od I do IV zakupionymi przez Starostę Pleszewskiego.

17 18 19 20

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.